- UniMachines
- ›
- Giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks ERMAK
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks ERMAK HGD 3100 x 16
Hydraulisk giljotin skjær ERMAK HGD 3100 x 16
| Nettopris | Spør› |
| Firmanavn |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresse | Transito 21 |
| By | Babberich |
| Post-kode | 6909 DA |
| region | |
| Land | Nederland |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategori | Giljotin hagesaks ERMAK › |
| Produsent | ERMAK › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 2012 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kuttelengde | 3100 mm |
| Maksimal skjære tykkelsen av metallplater | 16 mm |
| Halsen dybde | 1000 mm |
| Totale kraftbehovet | 30 kW |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |








































