- UniMachines
- ›
- Giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks GASPARINI
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks GASPARINI Co 3003 3/4 mm
Hydraulisk giljotin skjær GASPARINI Co 3003 3/4 mm
| Nettopris | Spør› |
| Firmanavn |
konzu srls
konzu knz |
| Adresse | Giovanni Verga 2 |
| By | San Vittore Olona |
| Post-kode | 20028 |
| region | |
| Land | Italia |
| Telefon | +39 3927573175 |
| Kategori | Giljotin hagesaks GASPARINI › |
| Produsent | GASPARINI › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Italia |
| region | |
| Byggeår | 2000 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kuttelengde | 3050 mm |
| Maksimal skjære tykkelsen av metallplater | 4 mm |
| Totale kraftbehovet | 7.5 kW |
| Maskinhøyde | 1700 mm |
| Maskinlengde | 3500 mm |
| Maskin bredde | 2200 mm |
| Maskinens vekt | 6000 t |
Utstyr | |
|---|---|
| CE-erklæringen | |











































