- UniMachines
- ›
- Giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks HACO
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks HACO HSLX 3008
Hydraulisk giljotin skjær HACO HSLX 3008
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2015 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kuttelengde | 3000 mm |
| Maksimal skjære tykkelsen av metallplater | 8 mm |
| Maksimal skjærevinkel | 3 st |
| Maksimal backgauge avstand | 750 mm |
| Høyde på arbeidsbord | 700 mm |
| Antall klemmer for blikk | 18 stk |
| Maksimalt antall slag per minutt (automatisk arbeid) | 23 1/min |
| Arbeidstrykk | 26 MPa |
| Maskinhøyde | 1900 mm |
| Maskinlengde | 3850 mm |
| Maskin bredde | 1900 mm |
| Maskinens vekt | 6.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| HACO SC90 | |
| Fotregulator | |
| Jevn justering av bladvinkelen | |
| Justering av skjære gap | |















































