- UniMachines
- ›
- Giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks HACO
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks HACO HSLX 3008
Hydraulisk giljotin skjær HACO HSLX 3008
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| Byggeår | 2016 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 251711 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kuttelengde | 3000 mm |
| Maksimal skjære tykkelsen av metallplater | 8 mm |
| Maksimalt antall slag per minutt (automatisk arbeid) | 23 1/min |
| Totale kraftbehovet | 11 kW |
| Maskinhøyde | 1900 mm |
| Maskinlengde | 3850 mm |
| Maskin bredde | 2150 mm |
| Maskinens vekt | 6.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |

















































