- UniMachines
- ›
- Giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks SAGITA
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks SAGITA C P
Hydraulisk giljotin skjær SAGITA C P
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Frankrike |
| region | |
| Byggeår | 1983 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kuttelengde | 3100 mm |
| Maksimal skjære tykkelsen av metallplater | 10 mm |
| Halsen dybde | 300 mm |
| Maksimal skjærevinkel | 1.3 st |
| Maksimalt antall slag per minutt (automatisk arbeid) | 18 1/min |
| Arbeidstrykk | 30 MPa |
| Maskinhøyde | 1850 mm |
| Maskinlengde | 4100 mm |
| Maskin bredde | 1950 mm |
| Maskinens vekt | 8.7 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Belysning | |









































