- UniMachines
- ›
- Kantpresser
- ›
- Hydrauliske kantpresser
- ›
- Hydrauliske kantpresser AMADA PROMECAM
- ›
- Hydrauliske kantpresser AMADA PROMECAM R G
Hydraulisk trykk brems AMADA PROMECAM R G
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 1996 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | A1510533 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 50 t |
| Maksimalt bøye lengde | 2500 mm |
| Maksimal avstand fra bordet til glidebryteren | 300 mm |
| Bredde på bunnen bord | 60 mm |
| Halsen dybde | 400 mm |
| Maksimal tilnærming hastighet | 48 mm/s |
| Maksimalt bøyehastighet | 14 mm/s |
| Maksimal avkastning hastighet | 70 mm/s |
| Maskinhøyde | 1850 mm |
| Maskinlengde | 2100 mm |
| Maskin bredde | 1400 mm |
| Maskinens vekt | 2.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |









































