- UniMachines
- ›
- Elektrisk utladning maskiner
- ›
- Ledning elektrisk utladning maskiner
- ›
- Ledning elektrisk utladning maskiner AGIECUT
- ›
- Ledning elektrisk utladning maskiner AGIECUT CLASSIC 2-S
Ledning elektrisk utladning maskin AGIECUT CLASSIC 2-S
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 2004 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kjørelengde X-aksen | 350.5 mm |
| Maksimal kjørelengde Y-aksen | 248.9 mm |
| Maksimal kjørelengde Z-aksen | 254 mm |
| Maksimal bord belastning | 90.7 kg |
| Maskinhøyde | 2209.8 mm |
| Maskinlengde | 2209.8 mm |
| Maskin bredde | 2209.8 mm |
| Maskinens vekt | 2.9 t |
Utstyr | |
|---|---|
| AGIE AGIEVISION | |
| CNC styring | |
| Automatisk tråd threading | |










































