- UniMachines
- ›
- Elektrisk utladning maskiner
- ›
- Ledning elektrisk utladning maskiner
- ›
- Ledning elektrisk utladning maskiner MAKINO
- ›
- Ledning elektrisk utladning maskiner MAKINO EC-3040
Ledning elektrisk utladning maskin MAKINO EC-3040
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Taiwan |
| region | |
| Byggeår | 1988 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde av bordet | 460 mm |
| Bredden på bordet | 610 mm |
| Maksimal kjørelengde X-aksen | 300 mm |
| Maksimal kjørelengde Y-aksen | 400 mm |
| Maksimal arbeidsstykker lengden (X) | 420 mm |
| Maksimal arbeidsstykker vekt (Z) | 570 mm |
| Maksimal arbeidsstykker bredde (Y) | 120 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |













































