- UniMachines
- ›
- Elektrisk utladning maskiner
- ›
- Ledning elektrisk utladning maskiner
- ›
- Ledning elektrisk utladning maskiner MITSUBISHI
- ›
- Ledning elektrisk utladning maskiner MITSUBISHI FX 10 K
Ledning elektrisk utladning maskin MITSUBISHI FX 10 K
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1999 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal maskinering strøm | 50 A |
| Lengde av bordet | 629.9 mm |
| Bredden på bordet | 529.8 mm |
| Maksimal kjørelengde X-aksen | 349.8 mm |
| Maksimal kjørelengde Y-aksen | 249.9 mm |
| Maksimal kjørelengde Z-aksen | 220 mm |
| Reiselengde U-aksen (+ -) | 31.8 mm |
| Reiselengde V-aksen (+ -) | 31.8 mm |
| Maksimal arbeidsstykker lengden (X) | 800.1 mm |
| Maksimal arbeidsstykker vekt (Z) | 574.8 mm |
| Maksimal arbeidsstykker bredde (Y) | 214.9 mm |
| Maksimal bord belastning | 499.9 kg |
| Maskinens vekt | 1.9 t |
Utstyr | |
|---|---|
| MITSUBISHI CNC CONTROL | |
| CNC styring | |
















































