- UniMachines
- ›
- Laboratorie maskiner
- ›
- Målemaskiner
- ›
- Målemaskiner ZETT MESS
- ›
- Målemaskiner ZETT MESS CMM/CNC AMVF 24/16
Målemaskin ZETT MESS CMM/CNC AMVF 24/16
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1999 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kjørelengde X-aksen | 6000 mm |
| Maksimal kjørelengde Y-aksen | 1600 mm |
| Maksimal kjørelengde Z-aksen | 2400 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| Datastyring | |
| Teknisk dokumentasjon | |














































