- UniMachines
- ›
- Slipemaskiner
- ›
- Overflateslipemaskiner
- ›
- Overflateslipemaskiner ELB - SCHLIFF
- ›
- Overflateslipemaskiner ELB - SCHLIFF SWN 5VA-II
Overflaten slipemaskin ELB - SCHLIFF SWN 5VA-II
| Nettopris | Spør› |
| Firmanavn |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresse | Transito 21 |
| By | Babberich |
| Post-kode | 6909 DA |
| Land | Nederland |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategori | Slipemaskiner ELB - SCHLIFF › |
| Produsent | ELB - SCHLIFF › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| Byggeår | 1985 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 8838 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 600 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 300 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 280 kg |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |















































