- UniMachines
- ›
- Sprøytestøpemaskiner
- ›
- Plast injeksjon molding maskiner
- ›
- Plast injeksjon molding maskiner BOLE
- ›
- Plast injeksjon molding maskiner BOLE 30 EKH
Plast injeksjon molding machine BOLE 30 EKH
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2021 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 6497 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lukkekraft | 300 t |
| Injeksjonskapasitet | 890 cm3 |
| Injeksjon vekt | 819 g |
| Høyde på plate for montering av form | 1250 mm |
| Lengde på ejektor hjerneslag | 190 mm |
| Skru diameter | 60 mm |
| Maksimal injeksjonstrykk | 184 MPa |
| Maskinlengde | 6300 mm |
| Maskin bredde | 1700 mm |
| Maskinhøyde | 2500 mm |
| Vekt av injeksjon molding machine | 9 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |






















































