generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1981 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1250 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 6000 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 30000 kg |
| Største avstand mellom vertikal spindel og bord | 1000 mm |
| Avstanden mellom rammer | 1400 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |












































