- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner BOSCHERT
- ›
- Punching maskiner BOSCHERT COMBI-CUT
Punching maskin BOSCHERT COMBI-CUT
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2006 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 5249 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 28.6 t |
| Maksimal lengde av metall (X) | 2500 mm |
| Maksimal bredde av metall-(Y) | 1250 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 60 m/min |
| Maksimum mating i Y-aksen | 60 m/min |
| Maskinens vekt | 14.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |















































