- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner DARLEY
- ›
- Punching maskiner DARLEY Multipower MPP 70 CL
Punching maskin DARLEY Multipower MPP 70 CL
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 2008 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 050319 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 70 t |
| Bordlengde (X) | 500 mm |
| Bord bredde (Y) | 1000 mm |
| Antall verktøy i magasinet | 6 stk |
| Totale kraftbehovet | 16.5 kW |
| Maskinhøyde | 20.2 mm |
| Maskinlengde | 1.1 mm |
| Maskin bredde | 2.2 mm |
| Maskinens vekt | 4.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| CNC styring | |












































