- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner med laser
- ›
- Punching maskiner med laser TRUMPF
- ›
- Punching maskiner med laser TRUMPF Trumatic 600L
Punching maskin med laser TRUMPF Trumatic 600L
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 1999 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimalt trykk for punching | 22.4 t |
| Maksimal laser makt | 2.4 kW |
| Maksimal metall tykkelse (laserskjæring) | 8 mm |
| Bordlengde (X) | 2500 mm |
| Bord bredde (Y) | 1250 mm |
| Maskinhøyde | 2500 mm |
| Maskinlengde | 8000 mm |
| Maskin bredde | 7000 mm |
| Maskinens vekt | 16 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |















































