- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner TRUMPF
- ›
- Punching maskiner TRUMPF TC 3000R
Punching maskin TRUMPF TC 3000R
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| Byggeår | 2006 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal tykkelse av det metallblikk | 6.4 mm |
| Bordlengde (X) | 2550 mm |
| Bord bredde (Y) | 1280 mm |
| Maksimal kjørelengde X-aksen | 2550 mm |
| Maksimal kjørelengde Y-aksen | 1250 mm |
| Antall verktøy i magasinet | 19 stk |
| Maksimum mating i X-aksen | 90 m/min |
| Maksimum mating i Y-aksen | 60 m/min |
Utstyr | |
|---|---|
| BOSH TRUMPF BASIC OF BOSC | |
| CNC styring | |















































