- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner TRUMPF
- ›
- Punching maskiner TRUMPF TC 5000 R
Punching maskin TRUMPF TC 5000 R
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2003 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 22.4 t |
| Maksimal tykkelse av det metallblikk | 8 mm |
| Bordlengde (X) | 3000 mm |
| Bord bredde (Y) | 1650 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |

















































