- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner TRUMPF
- ›
- Punching maskiner TRUMPF TRUMATIC 500
Punching maskin TRUMPF TRUMATIC 500
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2000 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 22.4 t |
| Maksimal tykkelse av det metallblikk | 6 mm |
| Bordlengde (X) | 2500 mm |
| Bord bredde (Y) | 1250 mm |
| Maksimal kjørelengde X-aksen | 2500 mm |
| Maksimal kjørelengde Y-aksen | 1250 mm |
| Maskinhøyde | 2200 mm |
| Maskinlengde | 5200 mm |
| Maskin bredde | 5200 mm |
| Maskinens vekt | 11.1 t |
Utstyr | |
|---|---|
| CNC styring | |





















































