- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner TRUMPF
- ›
- Punching maskiner TRUMPF TRUPUNCH 1000
Punching maskin TRUMPF TruPunch 1000
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2007 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 16.8 t |
| Maksimal tykkelse av det metallblikk | 6.4 mm |
| Bordlengde (X) | 2050 mm |
| Bord bredde (Y) | 1280 mm |
| Maskinhøyde | 2155 mm |
| Maskinlengde | 6150 mm |
| Maskin bredde | 5825 mm |
| Maskinens vekt | 8 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |


















































