- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Punching maskiner TRUMPF
- ›
- Punching maskiner TRUMPF TRUPUNCH 3000
Punching maskin TRUMPF TRUPUNCH 3000
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| Byggeår | 2014 |
| Garanti | Uten garanti |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 18.4 t |
| Maksimal tykkelse av det metallblikk | 6.4 mm |
| Bordlengde (X) | 2500 mm |
| Bord bredde (Y) | 1250 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 160 kg |
| Maskinhøyde | 2252 mm |
| Maskinlengde | 6203 mm |
| Maskin bredde | 6500 mm |
| Maskinens vekt | 12 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |




















































