- UniMachines
- ›
- Elektrisk utladning maskiner
- ›
- Søkke elektrisk utladning maskiner
- ›
- Søkke elektrisk utladning maskiner WALTER
- ›
- Søkke elektrisk utladning maskiner WALTER EXERON S 304 E
Søkke elektrisk utladning maskin WALTER EXERON S 304 E
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1987 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal maskinering strøm | 90 A |
| Lengde av bordet | 900 mm |
| Bredden på bordet | 900 mm |
| Maksimal kjørelengde X-aksen | 600 mm |
| Maksimal kjørelengde Y-aksen | 500 mm |
| Maksimal kjørelengde Z-aksen | 400 mm |
| Maksimal bord belastning | 1000 kg |
| Totale kraftbehovet | 6 kW |
| Maskinhøyde | 2750 mm |
| Maskinlengde | 3400 mm |
| Maskin bredde | 3300 mm |
| Maskinens vekt | 5.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |











































