generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Italia |
| region | |
| Byggeår | 1980 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 2300 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 2300 mm |
| Antall rotorhastighet på den vertikale spindel | 25 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 35 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 0 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 0 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 0 mm |
| Totale kraftbehovet | 20 kW |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |










































