- UniMachines
- ›
- Gaffeltrucker
- ›
- Side lasting gaffeltruck
- ›
- Side lasting gaffeltruck ATLET
- ›
- Side lasting gaffeltruck ATLET UFS 200 DTF VXC 630
Sidelasting gaffeltruck ATLET UFS 200 DTF VXC 630
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2008 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal løftekapasitet | 2 t |
| Maksimal løftehøyde | 6300 mm |
| Maksimal gafler avstand | 1550 mm |
| Lengde av gaffeltruck | 1977 mm |
| Bredde på gaffeltruck | 1765 mm |
| Vekt av gaffeltruck | 3.4 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |













































