- UniMachines
- ›
- Så maskiner
- ›
- Sirkulære kalde ager
- ›
- Sirkulære kalde ager PEDINGHAUS
- ›
- Sirkulære kalde ager PEDINGHAUS LC 1250
Sirkulær kaldt saw PEDINGHAUS LC 1250
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1982 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal sirkelsag diameter | 1250 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet på sagen | 33 1/min |
| Maksimal sirkelsag diameter | 33000 mm/min |
| Totale kraftbehovet | 11 kW |
| Maskinens vekt | 10000 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |









































