- UniMachines
- ›
- Så maskiner
- ›
- Sirkulære kalde ager
- ›
- Sirkulære kalde ager RURACK
- ›
- Sirkulære kalde ager RURACK VS 300 R
Sirkulær kaldt saw RURACK VS 300 R
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1997 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal akseldiameter (kuttet på 90 grader) | 95 mm |
| Maksimal sirkelsag diameter | 300 mm |
| Minimum rotasjonshastighet på sagen | 20 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på sagen | 40 1/min |
| Totale kraftbehovet | 2.1 kW |
| Maskinhøyde | 1700 mm |
| Maskin bredde | 600 mm |
| Maskinlengde | 800 mm |
| Maskinens vekt | 0.25 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |










































