- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- Snu og fresing sentre
- ›
- Snu og fresing sentre QUICK-TECH
- ›
- Snu og fresing sentre QUICK-TECH TT 42
Snu og fresing sentrum QUICK-TECH TT 42
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| Byggeår | 2011 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 150 mm |
| Antall snu spindler | 2 stk |
| Diameter på vendespindelboringen | 44 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 4000 1/min |
| Maksimal effekt av fresespindelen | 7.5 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 12 stk |
| Subspindle makt | 2.8 kW |
| Maksimal subspindle hastighet | 4000 1/min |
| Lengde på dreiebenk | 2000 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1700 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1900 mm |
| Vekt av dreiebenk | 4.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Elektronisk rattet for manuell betjening | |
| Chip transporter | |
| Driven verktøy | |
| Flytende kjølesystem | |
| Teknisk dokumentasjon | |













































