- UniMachines
- ›
- Slipemaskiner
- ›
- Sylindriske kverner
- ›
- Sylindriske kverner STUDER
- ›
- Sylindriske kverner STUDER S 30
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1981 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på sliping (skaft) | 750 mm |
| Maksimal diameter på slipe (skaft) | 350 mm |
| Senterhøyde | 175 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet på slipeskive spindel | 2130 1/min |
| Diameter av et nytt slipeskive | 400 mm |
| Maksimum diameter av en slipeskive | 80 mm |
| Diameter hull i slipeskiven | 203 mm |
| Totale kraftbehovet | 15 kW |
| Maskinens vekt | 4.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Tool innlegget jeksel (intern) | |
| Flytende kjølesystem | |














































