- UniMachines
- ›
- Slipemaskiner
- ›
- Sylindriske kverner
- ›
- Sylindriske kverner STUDER
- ›
- Sylindriske kverner STUDER S 30
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1999 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - betales separat |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 020222 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på sliping (skaft) | 1000 mm |
| Maksimal diameter på slipe (skaft) | 350 mm |
| Maksimal vekt av akselen mellom sentrene | 130 kg |
| Power of slipeskiven spindel stasjonen | 7.5 kW |
| Diameter av et nytt slipeskive | 500 mm |
| Maksimum diameter av en slipeskive | 80 mm |
| Maskinens vekt | 5.1 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Digital visning | |











































