- UniMachines
- ›
- Slipemaskiner
- ›
- Sylindriske kverner
- ›
- Sylindriske kverner STUDER
- ›
- Sylindriske kverner STUDER S30-12
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1994 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | Maskin unplugged |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på sliping (skaft) | 650 mm |
| Maksimal diameter på slipe (skaft) | 250 mm |
| Senterhøyde | 125 mm |
| Maksimal vekt av akselen mellom sentrene | 80 kg |
| Maksimal lengde av akselen mellom sentrene | 700 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| Digital visning | |
| Automatisk tilnærming av slipeskiven | |
| Tool innlegget jeksel (intern) | |
| Støtteben til aksler | |
| Selvsentrerende 3-kjeve chuck | |
| Enhet for profilerte truing av slipeskive | |
| Flytende kjølesystem | |
| Vibroisolators | |
| Sentralsmøring | |
| Belysning | |
| Teknisk dokumentasjon | |

















































