- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Toolroom fresemaskiner
- ›
- Toolroom fresemaskiner BRIDGEPORT
- ›
- Toolroom fresemaskiner BRIDGEPORT SERIES 1
Toolroom fres BRIDGEPORT Series 1
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Italia |
| region | |
| Byggeår | 1990 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1065 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 230 mm |
| Minimum rotasjonshastighet på den vertikale spindel | 50 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 3750 1/min |
| Reiselengde X-aksen (hånd feed) | 675 mm |
| Reiselengde Y-aksen (hånd feed) | 305 mm |
| Reiselengde Z-aksen (hånd feed) | 405 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| Digital visning | |















































