- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Toolroom fresemaskiner
- ›
- Toolroom fresemaskiner MAHO
- ›
- Toolroom fresemaskiner MAHO MH 600 E
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 1990 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 740 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 450 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 200 kg |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 5000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 600 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 450 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 450 mm |
| Totale kraftbehovet | 8 kW |
| Maskinhøyde | 2450 mm |
| Maskinlengde | 3175 mm |
| Maskin bredde | 1900 mm |
| Maskinens vekt | 2.8 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |

















































