- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Toolroom fresemaskiner
- ›
- Toolroom fresemaskiner MAHO
- ›
- Toolroom fresemaskiner MAHO MH 800 E
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1985 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 010820 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1200 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 650 mm |
| Maskinhøyde | 2030 mm |
| Maskinlengde | 3850 mm |
| Maskin bredde | 2800 mm |
| Maskinens vekt | 3.8 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Digital visning | |
| Teknisk dokumentasjon | |













































