- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Toolroom fresemaskiner
- ›
- Toolroom fresemaskiner TOS-ŻEBRAK
- ›
- Toolroom fresemaskiner TOS-ŻEBRAK TOS FN 20 OPTIC
Toolroom fres TOS-ŻEBRAK TOS FN 20 OPTIC
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1990 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 680 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 216 mm |
| Antall rotorhastighet på den vertikale spindel | 18 stk |
| Minimum rotasjonshastighet på den vertikale spindel | 50 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 2500 1/min |
| Halsen dybde (avstand fra spindel aksen fra rammen) | 42 mm |
| Totale kraftbehovet | 2.7 kW |
| Maskinens vekt | 0.75 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Sentralsmøring | |
| Belysning | |
| Teknisk dokumentasjon | |















































