- UniMachines
- ›
- Fres
- ›
- Toolroom fresemaskiner
- ›
- Toolroom fresemaskiner TOS
- ›
- Toolroom fresemaskiner TOS FNK2-R
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2015 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1300 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 300 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 200 kg |
| Minimum rotasjonshastighet på den vertikale spindel | 4000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 840 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 376 mm |
| Maksimum mating i Z-aksen | 460 mm/s |
| Totale kraftbehovet | 3 kW |
| Maskinhøyde | 2250 mm |
| Maskinlengde | 2660 mm |
| Maskin bredde | 2040 mm |
| Maskinens vekt | 1700 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |










































