- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Turret punching maskiner med laser
- ›
- Turret punching maskiner med laser TRUMPF TRUMATIC
- ›
- Turret punching maskiner med laser TRUMPF TRUMATIC LASERPRESS 260
Turret punching maskin med laser TRUMPF TRUMATIC LASERPRESS 260
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1990 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimalt trykk for punching | 25 t |
| Maksimal metall tykkelse (laserskjæring) | 6.4 mm |
| Bordlengde (X) | 2500 mm |
| Bord bredde (Y) | 1300 mm |
| Maksimal verktøydiameter | 76.2 mm |
| Antall verktøy i turret | 10 stk |
| Maskinens vekt | 17.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Sentralsmøring | |
| Belysning | |
| Teknisk dokumentasjon | |









































