- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Turret stansemaskiner
- ›
- Turret stansemaskiner AMADA
- ›
- Turret stansemaskiner AMADA VIPROS 358 KING II
Turret stansemaskin AMADA VIPROS 358 KING II
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1999 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 29.9 t |
| Maksimal tykkelse av det metallblikk | 3.4 mm |
| Maksimal kjørelengde X-aksen | 1981.2 mm |
| Maksimal kjørelengde Y-aksen | 1270 mm |
| Antall verktøy i turret | 58 stk |
| Maskinens vekt | 14.7 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC 18 P | |
| CNC styring | |













































