- UniMachines
- ›
- Punching maskiner
- ›
- Turret stansemaskiner
- ›
- Turret stansemaskiner NISSHINBO
- ›
- Turret stansemaskiner NISSHINBO HTP-1000
Turret stansemaskin NISSHINBO HTP-1000
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1998 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 20 t |
| Maksimal tykkelse av det metallblikk | 6.4 mm |
| Maksimal lengde av metall (X) | 1016 mm |
| Maksimal bredde av metall-(Y) | 1219.2 mm |
| Maksimal punching hastighet (antall slag pr minutt) | 220 1/min |
| Antall verktøy i turret | 22 stk |
| Maksimum mating i X-aksen | 40.6 m/min |
| Maksimum mating i Y-aksen | 40.6 m/min |
Utstyr | |
|---|---|
| NISSHINBO PAL-510 T | |
| RS-tilkobling | |













































