- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker COLCHESTER
- ›
- Universelle dreiebenker COLCHESTER MASCOT 1600
Universell dreiebenk COLCHESTER MASCOT 1600
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1985 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 2000 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 440 mm |
| Kraften av spindel | 7.4 kW |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 20 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 1600 1/min |
| Totale kraftbehovet | 9 kW |
| Vekt av dreiebenk | 2.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Herdet styrespor | |
| 3-kjeve chuck | |
| Steady hvile | |
| Hurtigstålfeste | |
| Giring for gjengene | |
| Vibroisolators | |
| Kjølesystem | |












































