- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker DASHIN
- ›
- Universelle dreiebenker DASHIN CHAMPION CP 1250
Universell dreiebenk DASHIN CHAMPION CP 1250
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Frankrike |
| region | |
| Byggeår | 1991 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 1200 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 400 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 250 mm |
| Spindel boring | 50 mm |
| Kraften av spindel | 7 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2000 1/min |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |









































