- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker FAMOT
- ›
- Universelle dreiebenker FAMOT EUROPA
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1996 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Slå diameter over seng (max) | 350 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 200 mm |
| Antall rotasjonshastigheten til spindelen | 14 stk |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 28 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2500 1/min |
| Antall fôr priser | 24 stk |
| Lengde på dreiebenk | 2300 mm |
| Bredde på dreiebenk | 940 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1400 mm |
| Vekt av dreiebenk | 1.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Metriske gjenger | |
| Modulære tråder | |
| Tommers tråder | |
| DP tråder | |












































