- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker GEMINIS
- ›
- Universelle dreiebenker GEMINIS GE-870-S
Universell dreiebenk GEMINIS GE-870-S
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1998 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 60687 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 2540 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 870 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 581 mm |
| Slå diameter i gapet | 1098.6 mm |
| Spindel boring | 358.8 mm |
| Kraften av spindel | 18.7 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 425 1/min |
| Bakdokke fjærpenn diameter | 101.6 mm |
| Bakdokke fjærpenn reise | 311.2 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| Digital visning | |
| 4-kjeve chuck | |
| Steady hvile | |
| Taper snu vedlegg | |
| Metriske gjenger | |
| Tommers tråder | |
| CE-erklæringen | |
















































