- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker GORNATI
- ›
- Universelle dreiebenker GORNATI LEGOOR 250
Universell dreiebenk GORNATI LEGOOR 250
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Italia |
| region | |
| Byggeår | 1992 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 1500 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 510 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 320 mm |
| Spindel boring | 105 mm |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 20 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 1500 1/min |
| Vekt av dreiebenk | 2.8 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |










































