- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker HECKERT
- ›
- Universelle dreiebenker HECKERT DLZ 450/ 1250
Universell dreiebenk HECKERT DLZ 450/ 1250
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1965 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 1250 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 450 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 250 mm |
| Spindel boring | 46 mm |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 16 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2240 1/min |
| Totale kraftbehovet | 10.3 kW |
| Lengde på dreiebenk | 2700 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1200 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1300 mm |
| Vekt av dreiebenk | 2.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |














































