- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker JASHONE
- ›
- Universelle dreiebenker JASHONE M180Ex1000
Universell dreiebenk JASHONE M180Ex1000
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Spania |
| region | |
| Byggeår | 1985 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 1000 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 360 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 200 mm |
| Spindel boring | 52 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| Digital visning | |
| 3-kjeve chuck | |














































