- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker KART
- ›
- Universelle dreiebenker KART E1N
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2020 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 4998 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 500 mm |
| Lengde på dreiebenk | 1550 mm |
| Bredde på dreiebenk | 530 mm |
| Vekt av dreiebenk | 0.6 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |















































