- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker MEUSER
- ›
- Universelle dreiebenker MEUSER M 2 L
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1975 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 2550 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 500 mm |
| Kraften av spindel | 7 kW |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 25 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 1120 1/min |
| Totale kraftbehovet | 7.5 kW |
| Vekt av dreiebenk | 2.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| 3-kjeve chuck | |
| Steady hvile | |
| 4-veis verktøy innlegg | |
| Metriske gjenger | |
| Modulære tråder | |
| Tommers tråder | |
| DP tråder | |
| Kjølesystem | |
| Teknisk dokumentasjon | |
| CE-erklæringen | |










































