- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker MEUSER
- ›
- Universelle dreiebenker MEUSER M 2 L
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1971 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Tilstrekkelig |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 1500 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 560 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 300 mm |
| Spindel boring | 65 mm |
| Kraften av spindel | 6.5 kW |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 25 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 1120 1/min |
| Totale kraftbehovet | 5.5 kW |
| Bakdokke fjærpenn diameter | 65 mm |
| Lengde på dreiebenk | 3500 mm |
| Bredde på dreiebenk | 1300 mm |
| Høyde på dreiebenk | 1350 mm |
| Vekt av dreiebenk | 2.8 t |
Utstyr | |
|---|---|
| 3-kjeve chuck | |
| Hurtigstålfeste | |
| Metriske gjenger | |
| Modulære tråder | |
| Tommers tråder | |













































