- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker NARDINI
- ›
- Universelle dreiebenker NARDINI MS 175
Universell dreiebenk NARDINI MS 175
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1995 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - betales separat |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 010223 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 800 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 350 mm |
| Spindel boring | 46 mm |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 31.5 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2500 1/min |
| Vekt av dreiebenk | 1.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |











































