- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker
- ›
- Universelle dreiebenker QUANTUM
- ›
- Universelle dreiebenker QUANTUM D 250 x 550
Universell dreiebenk QUANTUM D 250 x 550
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 2002 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 550 mm |
| Slå diameter over seng (max) | 245 mm |
| Kraften av spindel | 0.55 kW |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 125 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2000 1/min |
| Totale kraftbehovet | 0.75 kW |
| Vekt av dreiebenk | 0.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| 3-kjeve chuck | |
| Borerigger | |
| 4-veis verktøy innlegg | |
| Teknisk dokumentasjon | |
| CE-erklæringen | |










































